Radyo Dinle Tv

Radyo Bordo Mavi Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Bordo Mavi

Bordo Mavi Radyo dinle, 103.3 Karadeniz’in en güçlü sesi sloganıyla müzik canlı mobil yayını yapan, Bordo Mavi Trabzon’da faaliyetlerine devam edem yerel bir radyo kanalıdır. Günümüz popüler müziğinden yayınlar yapan radyo kanalında gün içinde dolu dolu bir program vardır. Günün saatlerine uygun, herkesin zevkine uygun programlardan dilediğinizi dinleyebilirsiniz.

Bordo Mavi Radyo Nasıl Dinlenir?

 Bordo Mavi Radyo dinlemek için klasik radyoları, telefon radyolarını tercih edebileceğiniz  gibi internet bağlantısı olan cihazlarınızdan radyonun web sitesini de tercih edebilirsiniz. Radyo frekansı üzerinden dinleyecek olanlar radyolarının frekansını 103.3‘e ayarlamalılar. İnternetten dinleyecek olanlar Bordo Mavi Radyo web sitesine giderek doğrudan yayını dinlemeye başlayabilirler. Radyonun web sitesinde Winamp uygulamasıyla dinlemeniz için pratik bir sistem de vardır.

Bordo Mavi Radyo Programları

Radyo Bordo Mavi kanalında gün içinde bolca müzik yayını vardır ama müzik yayınlarının değerli radyocuların programıyla birleştiği programları da keyifle dinleyebilirsiniz. İşte Hayat, Kutsi ile Okyanus, Top 20, Spor Saati, Cihannüma, Otomotiv Dünyası, Ne Var Ne Yok, Show Time, Tosun Paşa ile Matrix programları radyo kanalında sizlerin beğenisine sunulmuş keyifli programlardır.

Trabzon bordo mavi radyo
Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş