Radyo Dinle Tv

Radyo Box Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Box

Radyo Box Dinle, 92.5 fm frekansından Antalya’da yayın hayatına başlayan, Radyo Box şehir dışına hatta ülke dışına internet yayınları sayesinde ulaşmıştır. 24 saat yayın hayatına devam eden Radyo Box,  Antalya’nın en prestijli radyosu sloganıyla yayın hayatına başlamış ve aktif olarak devam etmektedir. Radyo Box, dini radyo kategorisinde yayın yapan bir yerel radyodur. Dolayısıyla kanalda müzik yayınına denk gelme olasılığınız yoktur.

Radyo Box Nasıl Dinlenir?

Radyo Box, Antalya’da ve civar şehirlerde karasal anten yayını üzerinden dinlenebilmektedir. Frekans üzerinden Radyo Box dinleyecekseniz; radyo frekanslarınızı 92,5’e ayarlamalısınız. Frekans yayınını sadece Antalya ve civarında dinleyebilirsiniz. Başka bir konumdan Radyo Box dinleyecekseniz; radyoyu internet üzerinden dinlemeniz gerekecektir. Bunun için bilgisayarlardan internet tarayıcısı üzerinden yayını açabilir; telefon ve tabletlerinizden mobil uygulamalar indirerek dinleyebilirsiniz.

Radyo Box Programları

Radyo Box, dini radyo olarak yayın yapmaktadır. Kanalın yayın akışında yoğunlukla kuran dinletileri, hadis bilgileri, dua saatleri yapılmaktadır. Kanalda hem Türkçe hem Arapça yayınlar yapılmaktadır. Cuma gününe özel cuma duası yayını da Radyo Box’da yapılmaktadır.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş