Radyo Dinle Tv

Radyo Bucak Fm

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Bucak

Radyo Bucak dinle, yöresel tarzda yayın yapan bir radyo istasyonudur. Burdur ilinin bucak ilçe merkezli olarak yayın yapan radyo yöresel müziklerin yanında arabesk ve slow tarzında da müzik yayınlarına yer veren yerel bir radyo istasyonudur.  98.2 fm frekansından hizmet veren radyo ilçede dinlenen en iyi radyo olarak bilinmektedir.

Radyo Bucak FmRadyo Bucak fm online olarak internet üzerinden de de yayın yapmakta olan bir radyo istasyonudur. Teknolojiyi de iyi takip eden radyo dinleyicilerine her ortamda  ulaşmaya çalışmaktadır. Slow radyo olarak başarı sağlamış Radyo Küpe fm dinleyebilirsiniz.

Radyo Bucak Frekansı

98.2 fm bandından Burdur’da yayın yapan radyo  kesintisiz olarak   sizlere yayın yapmaktadır. Canlı yayın sms hattı ve haber hattı ile sizlere  en kaliteli bir hizmet verme yolunda ilerlemektedir.

Bucak FM İletişim

Tel: 0248 325 28 09
Fax: 0248 325 14 81
EMail: [email protected]
Adres: Karayvatlar Mah. Gazi Ca. No: 1/3 Cumhuriyet Meydanı Bucak /BURDUR

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazRadyo Bucak (2 Yorum)


  1. merve ergen dedi ki:

    ben korkuteli buyukkoyden merve ergen furkan kizilaydan hersey seninle parcasini askerdeki esim ibrahim ergene armagan ediyorum

  2. Mehmet ali karaca dedi ki:

    Merhabalar kolay gelsin Çamlık bakla çukurundan mehmet ali ben Ferdi Tayfur neyleyim sen yok isen parçasını tüm dinleyenlere armağan etmek istiyorum kolay gelsin

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş