Radyo Dinle Tv

Radyo Çağrı Kayseri Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Çağrı Kayseri

Kayseri radyo Çağrı dinle, Kayseri Develi’de adam gibi radyo sloganıyla 96.1 fm frekansından canlı yayın yapan radyodur. Çağrı radyo mobil destekli hareketli müzikler ile yayın yapmaktadır. Develi’de yayın hayatına devam eden Çağrı Radyo ilçeye yönelik her türlü habere de ilgilidir. Arabesk türünde müzik yayını yapan Develi Çağrı Radyo‘da ayrıca Türk halk müziği, Türk sanat müziği gibi farklı müzik türlerine de yer verilmektedir.

Çağrı Radyo Nasıl Dinlenir?

Çağrı Radyo’yu dinleyebilmek için radyo frekansınızı 96.1’e ayarlamanız gerekiyor. Frekans ayarı yapmadan internetten Çağrı Radyo dinlemek için radyonun web sitesini, canlı radyo web sitelerini veya radyo uygulamalarını tercih edebilirsiniz. Çağrı Radyo, antenli radyolarla tüm Türkiye’den, internet üzerinde ise tüm dünyadan dinlenebilir.

Çağrı Radyo Programlar

Çağrı Radyo kesintisiz canlı yayınlarıyla yayın hayatına devam etmektedir. Kanalın yayın akışından hafta içi ve hafta sonu programlarını takip edebilirsiniz. Kayseri Çağrı Radyo‘da Türkülü Sabah, Sizden Gelenler, Doksanlar, Eve Dönüş, Çağrı Mix, Sizin için Seçtiklerimiz gibi birçok program yayınlanmaktadır. Kanalın istek hattına gönderilen şarkılar, İstekler programında yayınlanmaktadır. İsteklerinizi kanalın istek sistemine ileterek, İstekler programı saatinde dinleyebilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş