Radyo Dinle Tv

Radyo Can dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Can Kayseri

Radyo Can dinle, Türkiye’yi oynatan radyo olarak bilinen radyo 101.0 fm frekanslarından Kayseri, Yozgat, Nevşehir ve çevresinde dinlenen Can fm radyo dinle istasyonudur. Oyun havalarının yer aldığı radyo 1994 yılında kurulan ilk özel radyolar arasında bulunmaktadır. Radyo Can fm 2012 yılında yeniden yapılandırmaya giderek şimdiki  Radyo can ismini almıştır. Radyo kordinli ve disiplinli bir iş çalışması ile kısa sürede Kayseri’de en çok dinlene radyo olma başarısını  yaşamıştır.

Kayseri Can radyoRadyo genel olarak oyun havaları  türünde müzikler ile yayın yapmaktadır. Tam lisanslı radyo radyo dinleme ve ölçme merkezine göre Kayseri’de en çok dinlenen radyo olarak gözükmektedir. Radyo yeni yayın anlayışı ile popüler müziklere yer verip teknolojinin en son nimetlerinden yararlanıp yayın kalitesini   yükseltmiş  ve farklı farklı programcılar ve djler ile  dinleyicilerine eşsiz keyifli vakitler geçirmekte olan Can Fm Kayseri Harici internet ve Cep uygulamaları sayesinde Türkiye’nin bir çok yerinden takip edilen bir radyo olma başarısını yakalamıştır.

CAN yaz bir boşluk bırak 3969 a göndererek canlı yayın yapan programlarda istekte bulunabilir radyoya mesaj gönderebilirsiniz. Her yaştan dinleyiciye sahip olan radyo Kurumsal ve profesyonel  yayın hizmeti ve internet üzerinden web sitesiyle sizlere hizmet etmektedir. Radyoyu radyo dinleme sitelerinden olan canlidinlefm.com sitesinin Radyo can Fm linkinden de takip edebilirsiniz. Oyun havası müzikleri alanında başarılara imza atmış Radyo banko FM’de bir çok kitle tarafından sevilerek dinlemekte olan bir radyodur. Radyo Banko ‘da en güzel Ankara havaları ve oyun havalarını dinleyebilirsiniz.

Can Radyo Frekansları

Radyo Can Kayseri Nevşehir den 101.0 frekanslarından karasal rahatlıkla dinleyebilirsiniz.

Can Radyo İletişim

Telefon – Fax: 0 352 221 21 85 – 231 55 73
internet adresi: www.canradyo.net
e-posta adresi: [email protected]
Yazışma Adresi: Camikebir Mah. Ulu Sok. No:4 Taşhan K:10 Melikgazi/Kayseri

Android Mobil uygulamasını indirmeniz için

Şuanda Mevcut Uygulama Yok

İphone ios Mobil uygulamasını indirmeniz için

Şuanda Mevcut Uygulama Yok

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş