Radyo Dinle Tv

Radyo Cennet Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Cennet

Radyo Cennet Dinle, 93.8 fm Bursa il merkezli olarak canlı online yayın yapan Cennet fm dinleyebileceğiniz en verimli dini radyolardandır. Bursa merkezli olan kanal, İslami bilgiler vermekte ve dini ağırlıklı programlar yapmaktadır. Gün içerisinde yer alan yayın akışında menkıbeler, Hz. Muhammed’in hayatı, Kuran okuma, ilahi programları gibi birçok program uygulanmaktadır. Radyo Cennet kanalı ile aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. İslami bilgileri sıkmadan öğrenebileceğiniz, huzur dolu bir kanal olarak çalışmaktadır.

Bursa’nın radyo kanallarından bir tanesi olan Radyo Cennet çok yönlü çalışmaktadır. Zaman zaman canlı programlar, sohbetler yapılmakta, seyirci ile devamlı kontak halinde kalınmaktadır. Bağlantı sağlayıp siz de katılmak isterseniz tek yapmanız gereken 93.8 radyo frekansını ayarlamaktır. 93.8 radyo frekansı ile dilediğiniz zaman Radyo Cennet dinleyicilerinden bir tanesi olabilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş