Radyo Dinle Tv

Radyo Çetin (Mersin) Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Çetin

Radyo Çetin; Mersin’in en sevilen radyolarından birisi olan Radyo Çetin 102.5 FM frekansından yayın yapmaktadır. Karasal yayının yanı sıra internet üzerinden de takip edilen kanal haber ağırlıklı bir akışa sahiptir. Haberler arasında ise çeşitli ezgilere yer verilmektedir.

Mersinlilerin sesi olmayı amaçlayan kanal uzun yıllardan beri yayın yapmaktadır. Yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren kalitesinden taviz vermeyen kanal ileri teknolojiyi kullanarak dinleyicilerine üstün bir ses sunmaktadır. Başarılı programcıları günün farklı saatlerinde çeşitli haberleri paylaşmaktadır. Radyo Çetin ile güne gündem haberleri ile başlayan kanalda Mersin’in yanı sıra Türkiye ve dünyadaki güncel haberler dinleyicilere aktarılmaktadır. Gün içerisinde ise teknoloji, ekonomi, kültür sanat gibi farklı alanlarda programlar yapılmaktadır.

http://www.radyocetin.com/

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş