Radyo Dinle Tv

Radyo Çınar Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Çınar

Radyo Çınar dinle, Çınar fm 104.8 fm de Bursa’nın en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesi olarak bilinmektedir. Gönüldeki çınar sloganı ile hizmet veren kanal, yerel radyo kanalları arasında ilk sıralarda yerini almaktadır. Çınar Radyo Televizyon Yayıncılık ve Reklamcılık A.Ş kurumsal adıyla hizmet veren kanal,  bölge halkının tercih edebileceği kaliteye sahiptir.

Size hitap eden, verdiği bilgiler ve yayın içeriği ile hoşunuza giden bir kanal arıyorsanız Radyo Çınar’ı tercih edebilirsiniz. Radyo Çınar 24 saat boyunca dini yayın içeriği sunmakta, İslami bir yayın akışı planı oluşturmaktadır.

Radyo Çınar dinleyenlerinden olmak isterseniz internet üzerinden dinleyebilirsiniz. Online olarak cep telefonlarından da tabletlerden de Radyo Çınar dinlemek mümkündür. Ayrıca 104.8 frekansı üzerinden de kanalı takip edebilmek son derece kolaydır.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazRadyo Çınar (1 Yorum)


  1. Hakime kartal dedi ki:

    Hayırlı sabahlar iyi yayınlar diliyorum .Sıradaki şarıyı radyonuzu dinleyen herkese hediye ediyorum .

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş