Dinamo Fm 103.8 Canlı Dinle
Radyo Dinle Tv

Radyo Dinamo dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Dinamo Fm

Dinamo Fm dinle, house müzik dinle tarzında yayın yapmakta olan radyo yabancı müzik konusunda farklı bir tarzda müzikler ile hizmet vermektedir. 103.8 fm frekansların İstanbul’da yayını olan Dinamo fm yabancı müzik konusunda lokomatif  olarak diğer radyolara örnek olan hareketli bir radyodur.

Dinamo Fm2003 yılında  yayın hayatına başlamış olan  radyo yeni keşifler yeni müzikler düşünce ve misyon ile hizmet vermektedir. Zaman içerisinde birçok müzik dalında farklı hizmet sunan radyo internet üzerindeki web sitesi ile  farklı kanallarda farklı müzikler ile gücünü göstermektedir. Günümüz teknolojisinin gelişmesi ile kendini tamamen internet üzerine ve cep uygulamarı üzerine adayan radyo analog yayını bırakarak  internet üzerinden hizmet vermekte ve müzik alan olarak geniş bir  kanal ağı ile hizmet vermektedir.
Radyo Dinamo stüdyolarına bir çok farklı ünlü kişileri misafi etmiştir. Bunlardan bazıları  Orbital, John Digweed, Tom Middleton, François K, Sven Vath, DJ Harvey, Damian Lazarus, Mr. C, Sandy Rivera, Trentemoller, Locodice, Nouvelle Vague, Jazzanova, Goldie, Groove Armada, Kelis, Marilyn Manson, Beirut, gibi isimleri misafir etmiştir. Farklı bir web sitesi olarak canlidinlefm.com sitesinden de dinleyebilirsiniz.

Dinamo FM Frekans

İstanbul 103.8 Dinamo FM yayın yapmaktadır. İstanbul ve çevresinden dinleyebileceğiniz radyoyu internet üzerinden de istediğiniz yerden online canlı olarak takip edebilir yorumda bulunabilirsiniz.

Dinamo FM İletişim

Kadırgalar Caddesi No:3
Maçka – Istanbul
T. (212) 358 0688
F. (212) 358 0689
www.dinamo.fm

Android Mobil uygulamasını indirmeniz için

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.veermaahi.DinamoFM&hl=en_US

İphone ios Mobil uygulamasını indirmeniz için

https://itunes.apple.com/tr/app/dinamo-fm/id725539607?l=tr&mt=8

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv