Radyo Dinle Tv

Radyo Diva Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Diva

Radyo Diva Fm dinle, Diva fm karnaval radyolarından eski müzikler ile yayın yapan bir radyodur. Dinleyici sayısı her geçen gün artan İstanbul merkezli internet kanalıdır. Herhangi bir radyo frekansına sahip olmayan kanal, internet üzerinden yalnızca birkaç tıkla keşfedilebilir. Kanal, Türk müzik dünyasının divası olarak adlandırılan Sezen Aksu, Bülent Ersoy, Ajda Pekkan, Muazzez Abacı, Muazzez Ersoy gibi birçok önemli isme ev sahipliği yapar. Özellikle eski müziğe yer veren ve bu kuralıyla takdir toplayan kanal kaliteli müziğin kaynağıdır.

Eskilerde kalmış ancak bugün dahi unutulmamış olan tüm müziklere dilediğiniz gibi ulaşabilir, gönlünüzce her telden müzik dinleyebilirsiniz. Radyo Diva sanat müziğinden pop müziğine kadar divaların buluştuğu kanalda kaliteli yayın akışı, nitelikli müzik listesi siz müzik severleri bekliyor.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş