Radyo Dinle Tv

Radyo Dua FM

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Dua

Radyo Dua dini tasavvufi alanda hizmet eden bir radyodur. Dua Fm dinle yayınlarını sadece online internet üzerinden canlı yayın veren radyo dinleyicileri ile samimi sohbet ortamında bir yayın ilkesi benimsemiştir. Radyo islami alanda bir öğetici görev üstlenmiş yaptığı Kuran-ı Kerim mealleri ve sohbetleri ile dinleyicilerine bilgilendirmektedir.

Radyo dua fmDua fm  in kuruluşu insanların gereksinimleri düşünülerek yapılmış bir web sitesi olarak görünmektedir. Dua fm ilk olarak 2010 yılında İstanbul’un Ümraniye  semtinde Mütavazi bir binada mütavazi aletlerle kurulmuştur. Radyo Dua fm in kurucu Merhum anne babasınında faydalanabilceği dualar alabilmek için hizmetine devam etmektedir.

Radyoyu dinlemeye gelenlerin  doğru düzgün bir şekilde bilgilenmesi radyodan dua isteyip dua yayınlayabilceği imkanlar  üzerine düşünülerek yapılmıştır. Ehli Sünnetin birlik beraberliği için hizmetleri olan bir radyo istasyonudur.

Radyomuz  Gönül Veren Dostlarımızın Katkılarından Dolayı Herkese Teşekkür Eder, Yayınımızı Dinleyenlerin Dualarını Rica Eder, Feyiz ve Bereket Bulmalarını Cenab-ı Allah’tan Niyaz Ederim.
Dua FM İmtiyaz Sahibi | Genel Yayın Yönetmeni Muhsin Demirtaş
radyodinletv.com adresi oalrak bizlerde Muhsin Demirtaş a güzel emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.merhum anne babasına Rahmet için dualarımızı gönderiyoruz.

Dua FM Frekansı

Sadece internet üzerinden yayın yapan bir dini radyodur. Herhangi bir frekansa sahip değildir.

Dua FM İletişim

7/24 Canlı Yayın – Dünyanın İlk ve Tek Dua Radyosu

Ümraniye/İstanbul

Telefon: 0544 580 30 40

Android Mobil uygulamasını indirmeniz için

Şuanda Mevcut Uygulama Yok

İphone ios Mobil uygulamasını indirmeniz için

Şuanda Mevcut Uygulama Yok

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv