Radyo Dinle Tv

Radyo Efsane 4’lü Dinle

 

 

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Efsane 4’lü

Radyo Efsane 4’lü, İstanbul merkezli bir dijital radyo kanalı olup yayınını internet üzerinden online olarak gerçekleştirmektedir.

Arabesk ve fantezi müzik ülkemizde oldukça çok dinlenilen ve eski bir müzik türüdür. Arabesk dinleyicilerini analiz eden ve dinleyicilerini memnun edecek şarkılara yayınlarında yer veren kanal ağırlıklı olarak aşk, günlük dertler ve duygusallık içeren arabesk ve fantezi müziğin efsane dörtlüsü olan Orhan Gencebay, Ferdi Tayfur, İbrahim Tatlıses ve Müslüm Gürses’in şarkıları ile yayın hayatına devam etmektedir.

Radyo Efsane 4’lü, Orhan Gencebay – Hatasız Kul Olmaz, Ferdi Tayfur- Bana Da Söyle, İbrahim Tatlıses – Bir Kulunu Çok Sevdim ve Müslüm Gürses – Hangimiz Sevmedik gibi arabesk ve fantezi müziğinin sevilen şarkılarını günün her saatinde kesintisiz olarak arabesk müzikseverlere ulaştırmaktadır. Radyo Efsane 4’lü

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş