Radyo Dinle Tv

Radyo En dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo En

Radyo En dinle, İslami bilgileri dinleyicilerine aktarmayı amaçlayan sizlere Konya ve civarına En fm sesini karasal olarak 104.6 fm frekansından duyuran bir radyo istasyonudur. Radyonun Müslümanlar üzerinde en etkili amacı  Müslümanların bilinçli salih amel işleyen  birbirlerine sabrı  tavsiye eden, günahı sevabı bilen  düzgün bir toplum olarak  yaşamasını amaçlamaktadır. Bu konuda üzerine düşen bütün sorumlulukları yapan Radyo en İslami sohbetler ile Müslümanları bilinçlendirmektedir.

Radyo En fm sosyal bilinçlenmenin yanından geçmişin sözleriyle dünün sözleriyle hareket eden bir radyo değil yarının sözleri ile geleceğe bakan dinleyicilerini sürekli enerjik tutmayı başaran bir radyo istasyonudur. Hizmet alanı olarak karasal frekans ile ve internet üzerinden  sesini bir çok kesime duyurmayı başarmış bir radyodur. En fm en seçme ilahiler ve tasavvufi müzikler ile dinleyicilerine güzel anlamlı vakitler geçirtmektedir. https://www.radyodinletv.com/radyo-en linki ile takip edebilirsiniz. Mobil android ve ios cihazlardan dinleyebilirsiniz.

Radyo En Frekansı

Radyo En 104.6  fm frekansından karasal olarak İstanbul’dan takip edebilirsiniz.

Radyo En İletişim

ADRES: Babalık Mahallesi Demirci İş merkezi B/Blok Kat:8 No: 803 Selçuklu/KONYA TEL:0332 234 30 02
EMAİL: [email protected]

http://www.radyoen.com.tr/

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş