Radyo Dinle Tv

Radyo Erciyes Üniversitesi Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Erciyes Üniversitesi

Erciyes Üniversitesi radyosu, Kayseri 98.3 fm frekansından canlı yayın yapan Üniversite FM ismiyle, radyo TV yayımcılığı programında öğrenim gören öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarını gidermek amacıyla kurulmuştur. 2005 yılında kurulan radyo Kayseri ve civar illere karasal yayın yapmaktadır. Üniversite FM’in amaçları arasında Kayseri’nin en başarılı radyosu olmak da vardır. Üniversite FM, duymak istediğiniz hayatın canlı akışı, sizin yaşamınız, sizin müziğiniz sloganıyla, karışık müzik türlerinde yayınlarıyla, yayın hayatına devam etmektedir.

Erciyes Üniversitesi Radyosu Nasıl Dinlenir?

Erciyes Üniversitesi radyosunu karasal yayınla sadece Kayseri ve civar illerde dinleyebilirsiniz. Karasal yayından kanalı dinlemek için frekansınızı 98.3’e ayarlamalısınız. Radyo kanalının web sitesinde yer canlı yayın hizmeti ile internet bağlantısı olan her yerden radyoyu dinleyebilirsiniz. Ayrıca internette canlı radyo sitesi olarak hizmet veren sitelerden, telefonlar için hazırlanan radyo aplikasyonlarından kanalın canlı yayınını dinleyebilirsiniz.

Erciyes Üniversitesi Radyosu Programlar

Erciyes Üniversitesi radyosunda yayınlanan programlar, büyük çoğunlukla öğrenciler tarafından hazırlanıp sunulmaktadır. Aynı şekilde müzik yayınlarının yapılması da öğrencilerin kontrolündedir. Keyifli, müzikli zaman geçirmek için Üniversite FM’i tercih edebilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazRadyo Erciyes Üniversitesi (1 Yorum)


  1. Hacı ömer dedi ki:

    Merhabalar kayseriden katılıyorum sibelcandan sen yoksan kimsem yok parçasını bütün Erciyes fm dinleyenlere armağan ediyorum.

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş