Radyo Ereğli FM 91.7 Canlı Dinle
Radyo Dinle Tv

Radyo Ereğli FM Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Ereğli FM

Radyo Ereğli FM dinle, Zonguldak’ta kurulan 91.7 fm frekansından canlı ve mobil destekli yayın yapan yerli radyolardandır. Ereğli FM 1994 yılında kurulan ve 2011’de yenilenen radyo kanalı popüler müzik yayınlarına yer vermektedir. Çağdaş yayıncılık anlayışından ayrılmadan yayınlarına devam eden radyo Ereğli FM, size yeter sloganını benimsemiştir. Ereğli FM’de slow şarkılara, pop müziklere, geçmişte sevilen birçok popüler şarkıya yer verilmektedir.

Ereğli FM Nasıl Dinlenir?

Ereğli FM, büyük yayın gruplarından birinin bir parçasıdır. Karasal yayınlarına yıllardır 91.7 frekansından devam eden Ereğli FM, son yıllarda web yayınlarına da başlamıştır. Ereğli FM, karasal yayınını kulaklıklı anten sistemi olan akıllı telefonlardan, klasik radyo cihazlarından dinleyebilirsiniz. Karasal yayının Zonguldak ve civar illerle kısıtlı kalmasından dolayı çoğu kişi web yayınını tercih etmektedir. Kanalın mobil yayını için Ereğli FM web sitesini, canlı radyo dinleme sitelerini tercih edebilirsiniz.

Ereğli FM Programlar

Ereğli FM’de Gülçin’le Her Telden, Fikri Kapanla Burada Konuşalım, Happy Weekend, Cumartesi Sefası gibi keyifli programlara, bölgeden ve ülkeden gündem yaratan haberlere, müzik haberlerine yer verilmektedir. Ereğli FM yayın akışını takip ederek programları kaçırmadan dinleyebilirsiniz.

Ereğli Fm
Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv