Radyo Erkam 96.8 Canlı Dinle
Radyo Dinle Tv

Erkam Radyo dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Erkam

Radyo Erkam canlı dinle, Dini alanda hizmet veren radyo erkam ilahileri canlı mobil yayını ve Altınoluk dergisi bünyesinde 96.8 fm İstanbul’da fm frekansından yayın yapmakta olan bir radyodur. Bir gönül çağrısı sloganı ile hizmet veren radyo sizlere olabildğince İslami konuda bilgi vermeye çalışmaktadır.

Erkam fmKurumsal olarak hizmet veren Erkam Radyo sizlere en güzel seçme ilahileri gün içerisindeki saatlere uygun programlar ile sizlere eşlik eden güzel bir dini radyodur. Erkam fm dinleyicileri  internet ve uygulaa üzerinden takip edebilecekleri radyoya canlı yayınlarında katılım yapabilirler. İstanbul’da frenas ile ve aşka yerden internet yolu ile ulaşabildiğiniz radyo Erkam radyodinletv.com  sitesinen de takip edebilirsiniz.

Özellikle Moral FM’de gerçekleştirdiği programlarıyla bilinen Selahaddin Kocaaslan radyonun Genel Yayın Yönetmenliğine getirilmiş, Genel Müdürlüğüne ise Murat Karaman uygun görülmüştür. Erkam Radyo, dini içerikleri yayın yapan istasyonlar arasında yerini almış ve bu türe yeni bir anlayış getirmiştir. Karasal yayına alternatif olarak online bir şekilde Erkam Radyo sayfamızdan dinleyip, takip edebilirsiniz.

Erkam Radyo Frekans

Şuanda İstanbul frekansı 96.8 olarak bilinmektedir. Alternatif olarak sizlere dini radyolar arasında  herkesin takip ettiği moral fm i dinleyebilirsiniz. Mobil cihazlarınızda online olarak kesintisiz takip edebilirsiniz.

Erkam Radyo İletişim

Telefon: 0(216) 310 80 00
Faks: (0216) 310 80 05
Email: [email protected]
Twitter: twitter.com/ErkamRadyo
Adres: Bulgurlu Mh. Duhancı Hacı Mehmet Sk. No:37/1 — Üsküdar/İstanbul

Android Mobil uygulamasını indirmeniz için

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.erkamradyo.radyo&hl=tr

İphone ios Mobil uygulamasını indirmeniz için

https://itunes.apple.com/tr/app/erkam-radyo/id700637666?mt=8

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv