Radyo Dinle Tv

Radyo Esas Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Esas

Esas Radyo 105.0 dinle, 1994 yılından itibaren Konya ilinde canlı yayıncılık yapan esas fm, radyo dünyasında binlerce kişi tarafından dinlenen özel kanallardan bir tanesidir. Radyo dinlemekten keyif alan ve pek çok kişi tarafından severek takip edilen bu özel kanal, yayın hayatına karma müzikle başlamıştır. Uzun süre bu şekilde devam ettikten sonra 2003 yılında pop müzik alanına da yoğunlaşmış ve halkın talebine karşılık vermiştir.

Esas Radyo, yayına başladığı 3 yıl boyunca kesintisiz müzik hizmeti vermiş ve bu süre içerisinde hiçbir şekilde reklam sunmamıştır. Sonrasında Konya’nın yerel işletmelerinin reklamlarına yer vermiş ve halka bu konuda destek olmuştur.

Esas Radyo Yayın İçeriği

Esas Radyo’da yayın içeriği bugün için pop müzik ile karma müzik arasında yer almaktadır. Kişi en eski slow müzikleri, başka hiçbir yerde bulamayacağı klasikleri bu kanal aracılığıyla kolaylıkla bulabilmektedir. Bununla beraber radyo Esas fm hem popüler hem de güncel şarkılara da yer vermektedir.

105.0 frekansı üzerinden yayın yapan Esas Radyo’yu hem karasal yayından hem de internet üzerinden sıkı şekilde takip edebilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş