Radyo Dinle Tv

Radyo Feza dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Feza

Feza Fm dinle, 97.4 fm frekansından ilahi ve tasavvufi canlı müzikler çalan radyo dini içerikli yayınlar ile hizmet vermektedir. 1996 yılından kurulan Radyo Feyza İstop fm A.Ş. olarak kurulmuş ve daha sonra bugün ki adını almış bir radyodur. Kuranı Kerim dinlemek için çok güzel bir radyo olan Feza fm Kura İstanbul’a Karasal olarak yayın yapan radyo dinleyici kitlesi olarak gayet güzel bir yerde bulunmaktadır.

radyo Feza dinleRadyonun yapmış olduğu İslami sohbetler dini programlara  canlı olarak katılabilip soru sorabilirsiniz. Seçme ilahiler ile dinlendirici saki müzikler ile sizlere  en güzel yayınları verme yolunda  hizmet veren Feyza fm İslami bilgiler ile dinleyicilerini bilgilendiren  bir radyodur.

Kuranı Kerim meallerini yayınlayan bir radyodur Arkasından tefsir gibi programlar ile sizlere en güzel yayınları yapmata olan bir radyodur. Radyo internet üzerinden sizlere  kesintisiz olarak yayın yapan bir radyodur.

Radyo Feza Frekansı

İstanbul 97.4 frekansından karasal yayın yapmaktadır. Dini içerikli bilgilendirici bir radyo kanalını sislerinde en azından bir kaç günlüğüne takip etmenizi tavsiye ediyoruz göreceksiniz ki sizde bu radyodan kopamayacaksınız. Radyo Feza gibi dini yayın yapan radyo kanalı ise Radyo Habibullah dinlemenizi tavsiye ediyoruz Habibullah radyosu internet üzerinden yayın yapmaktadır. Radyo Feza mobil cihazlarınızdan android iphone uygulamalarına gerek duymadan rahatça dinleyebilirsiniz.

Radyo Feza İletişim

İmtiyaz Sahibi: Mehmet TANRISEVER
Adres: İstiklal Mah. M.Fevzi Çakmak Cad. No:33 Esenyurt /İstanbul
Tel: 0 212 689 0550
Faks: 0 212 689 0082
e-mail: [email protected]
Yetkili: Selim Sırrı KAYA
Adres: Büyük Reşitpaşa caddesi Yümni iş merkezi No:22/37 Vezneciler/Beyazıt/İstanbul
Tel: 0532 3943373 – 0212 526 9597 – 0212 475 4704

Websitesi : https://www.radyofeza.com/

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş