Radyo Dinle Tv

Radyo Filiz Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Filiz fm

Filiz fm dinle, Muş ve çevresinde 96.5 fm frekansından yayın yapan radyo karışık bir müzik anlayışı ile her türlü şarkıya yayın saatleri içerisinde yer vermektedir. Genel olarak dinleyicilerini eğlendirici müzikler sunan Radyo filiz 1995 yılından bu zamana kadar kesintisiz olarak size hizmet veren yerel bir radyo istasyonudur.

Filiz Fmİlkeli saygı sevgi içerisinde  yayın yapan radyo filiz sevgi kelimesini baz alarak bütün hizmetini bu kelime üzerinden genişleten tarafsız seviyeli bir radyo istasyonu olarak bilinmektedir. Muş ilinde en çok dinlenen radyo olarak bilinen Filiz fm en güzel şarkılar ile hizmet sunmaktadır. Teknolojiyi yakından takip ederek her geçen gün hizmet kalitesini arttırmakta olan bir radyodur.

Radyo Filiz Frekansı

Radyo Filiz 96.5 fm frekansından Muş merkezli olarak yayın yapan radyo internet üzerinden http://www.filizfm.com.tr/default.asp kendi sitesinden ve radyo dinleme sitesi gibi  sitelerden online canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Filiz İletişim

Telefon : + 90 436 212 67 46 + 90 538 408 67 67
Canlı Yayın Stüdyosu : + 90 436 212 67 46
Faks : + 90 436 212 31 98
E-Posta : [email protected]
Adres : Galeria Muş İş Merkezi
Kat:4 No:6 Merkez/MUŞ

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş