Radyo Dinle Tv

Karnaval Flashback dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Flashback

Radyo Flashback dinle, Nostalji diye adlandırmış olduğumuz eski müzikleri   tekrardan canlandıran radyolardan biri olan Flashback radyosunun farkı yabancı müziklerde nostalji yapmış ve geçmişten günümüze kadar olan yabancı müzikleri derleyerek bizlere sunan bir radyo kanalıdır. Karnaval müzik bünyesinde bulunan radyonun herhangi bir frekansı blunmamaktadır.İnternet üzerinden online hizmet veren radyonun dinleyici saysı gün geçtikçe arttığı gözlemlenmektedir.

Radyo FlashbackYabancı müzik konusunda 60 lardan 90lara kadar 90 lardan günümüze kadarki bütün yabancı müzikleri güzel bir sıralama ile bizlere sunmaktadır. Radyo Flashback fm ister pop olsun ister rock olsun zamanında tanınmış çokça dinlene yabancı müzikleri sıralayan bir radyodur. alternatif olarak bulunduğunuz sayfadan Radyo Flashback i dinleyebilirsiniz. Radyo rock fm ile de istediğiniz bütün rock şarkıları dinleyebilirsiniz.

Radyo Flashback  Frekansları

Bu istasyon web üzerinden yayın yaptığı için FM frekansı bulunmamaktadır.

Flashback Radyo İletişim

Telefon: +90 212 368 62 00
Email: [email protected]
Reklam: [email protected]
Adres: Büyükdere Cad. C.E.M. İş Merkezi No:23/4 Şişli/İstanbul Türkiye

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz



Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş