Radyo Dinle Tv

Gözde Fm Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Gözde Fm

Gözde Fm 92.2 fm dinle frekansından Yalova merkezli olarak yayın yapan bir radyo istasyonudur. Yalova’da en çok dinlenen radyolar arasında yer alan Gözde fm yayınlarında bir çok müzik türüne yer veren bir radyodur.

Gözde Fm 92.2Radyo yerel bir radyo olmasına karşılık internet üzerinden yayınların bir çok  farlı ilden dinlenmektedir. Çalışan kadro olarak genç dinamik bir kadrosu bulunan Gözde fm T.C. Yasalarına ve Türk kültür  örf ve adetlerine uygun bir içerikte yayın formatları sunmaktadır. Radyo Gözde internet sitesi üzerinden yayınlarını canlı olarak takip edebilirsiniz. İnternet sitesinde aktif olarak müzik haberlerini takip edebilir. Yerli yabancı albümler konserler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Radyo Gözde Frekans

92.2 fm frekansından karasal olarak Yalova merkezli olarak yayın yapan radyo, internet üzerinden http://gozdefm.com.tr/ adresinden ve radyo dinleme sitelerinden online dinleyebilirsiniz.

Gözde Fm İletişim

Tel : +90 226 813 09 49
Yayın Tel : +90 226 811 36 55
E-mail : [email protected]
Adres : Cumhuriyet Cad. Torun İşhanı No:13/13 Yalova Merkez / Türkiye.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş