Radyo Dinle Tv

Gaziantep Gül Fm

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Gül Fm

Gül Fm dinle 91.7 fm frekansından sizlere dini yayın yapan bir radyo istasyonudur. Gaziantep’te ve çevresine sesini duyuran radyo kapsamlı bir şekilde sizlere İslamiyet’i en doğru şekilde bilgilendirmeye çalışan bir radyo istasyonudur.

Radyo Gül 91.7Radyo Gül yayın akışı içerisinde bir çok program ve ilahi saatleri düzenlemekte dinleyicilerine tam kapsamlı  bir yayın yapmaya çalışan dini bir radyodur. Sohbet saatlerinde en ünlü, güvenilirli hocalar ile hizmet veren radyo Gaziantep‘te sevilerek dinlenen en iyi dini radyolar arasında yer almaktadır. Mehmet Emin Ay hocanın gün içerisinde sohbetlerini bir birinden güzel ilahilerini takip edebilirsiniz.

Radyo Gül Frekansı

91.7 fm frekansından Gaziantep’te yayın yapan radyo internet üzerinden http://www.radyogul.com.tr/ adresinden kesintisiz olarak yapan yapmaktadır. Radyo Gül fm harici alternatif olarak bulunduğunuz sayfadan da takip edebileceğiniz gül fm sayfasını yenilemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Radyo Gül İletişim

Gsm:0 546 485 6 485
Tel : 0 262 643 60 26
Fax: 0 262 641 21 61
Adres: Hacı Halil Mah. Yeni Bağdat Cad. Gebze Kocaeli
REKLAM-ORGANİZASYON TELEFONLARIMIZ:

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazGül Fm (1 Yorum)


  1. Şenol bey dedi ki:

    cemal kuru dan babam babam can babam ilahisini tüm sevenlerime ve gül radyo dinleyenlerine gelsin iyi yayınlar

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş