Radyo Dinle Tv

Radyo Gün Çorum

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Gün Çorum

Radyo Gün dinle, 98.5 fm de canlı online Çorum’un merkezinde kurulan yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Yerel radyo kanallarını dinlemekten keyif alıyorsanız Radyo Gün ile karasal yayından oldukça keyif alabilirsiniz. Hem Çorum’a dair pek çok şey öğrenebilir hem de müzik dinlemenin tadını çıkarabilirsiniz. Radyo Gün dinleyicileri kanalda gerçekleşen yayınlardan, programlardan memnun kaldıklarını sık sık dile getirmektedir.

Radyo Gün dinleyicilerinden bir tanesi olabilmeniz için radyo frekansınızı 98.5 olarak ayarlamanız gerekmektedir. 98.5 ayarından sonra kaydederseniz dilediğiniz an Radyo Gün yayın akışına dâhil olabilir. Kanal, yayın akışında ağırlıklı olarak karışık müzik bulundurmaktadır. Her türlü müzik türünü kanalda kolayca bulabilir, ihtiyacınız olduğunda pratik şekilde açarak müziğin her çeşidine ulaşabilirsiniz.

https://www.radyogun.tv.tr/

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazRadyo Gün Çorum (3 Yorum)


  1. mehtap dedi ki:

    selamlar

  2. Ferhat dedi ki:

    Merhaba abicim D&R Kitap tan Ferhat ben kolaylıklar dilerim

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş