Radyo Dinle Tv

Radyo Gün FM Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Gün FM

Gün FM dinle, 99.9 fm frekansından Afyon şehir sınırlarında kurulmuş yerel canlı radyo istasyonlarından bir tanesidir. Güne Gün FM ile gülümseyin sloganıyla yayın hayatına aktif olarak devam eden Gün FM, dinleyicilerine farklı müzik türlerinden yayınlar yapmaktadır. Daha çok slow, fantezi, arabesk tarzında müzik yayınlarına yer veren Gün FM hem karasal yayından hem internet üzerinden dinlenebilir.

Gün FM Nasıl Dinlenir?

Gün FM, yayın hayatına 99.9 frekansında başlamış ve bu frekansta devam etmektedir. Frekans radyo yayınını sadece Afyon ve civarından dinleyebilirsiniz. Radyoyu internet üzerinden dinlemek için kanalın internet sitesini tercih edebilir ya da çeşitli radyo mobil uygulamalarından kanal isminden Gün FM‘e ulaşarak radyoyu dinleyebilirsiniz.

Gün FM Programları

Radyo Gün FM, müzik yayının dışında fazlasıyla bilgi içerikli bir radyo kanalıdır. Radyo kanalında müzik yayınlarına ara verildiğinde farklı yayıncıların sunduğu programlar yayınlanmaktadır. Haber, bilgi içerikli programlar ağırlıklı olarak dinleyici ulaştırılmaktadır. Kanalda sağlık üzerine bilgi yayınlarının çokluğu da dikkat çekmektedir. Gün FM yayın akışını internetten takip ederek sevdiğiniz programları kaçırmadan dinleyebilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş