Radyo Dinle Tv

Radyo Güncel Fm Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Güncel FM

Güncel fm dinle, Aksaray’da kurulan ve kurulduğu bölgede 99.0 fm frekansından karasal canlı yayın yapan radyo Güncel fm, online mobil cihazlarda da dinlenen zaman içinde teknolojik gelişmelere ayak uydurmuş ve web yayınına başlamıştır. Güncel FM, kulağınız bizde olsun sloganıyla yayın hayatına devam etmektedir. Güncel FM’de Türkçe müzik yayınları yapılmaktadır ve tür bakımından çeşitlilik oldukça fazladır.

Güncel FM Nasıl Dinlenir?

Güncel FM dinlemek için karasal yayın tercih edecekseniz; Aksaray ve çevre illerde olmalısınız. Konum olarak uygunsanız radyonuzdan 99.0 frekansını ayarlayarak Güncel FM dinlemeye başlayabilirsiniz. Güncel FM web yayınını dinlemek için kanalın web sitesini veya radyo dinleme sitelerini tercih edebilirsiniz. Web yayınına katılabilmeniz için internet bağlantınızın olduğu bir cihaza ihtiyacınız vardır. Güncel FM’i bilgisayardan, telefondan, tabletten dinleyebilme şansına sahipsiniz.

Güncel FM Programlar

Güncel FM’de müzik yayınlarına ilaveten birçok program yayınlanmaktadır. Hafta Sonu Gündem, Kırmızı Başlıklı Kız, İstek Saati, Yalnızlar Rıhtımı gibi birçok keyifli programı radyo Güncel FM‘de dinleyebilirsiniz. İstek Saati programında istediğiniz şarkıların çalınması için kanalın istek hattına dinlemek istediğiniz şarkıların ismini önceden bildirmelisiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş