Radyo Gürses Fm Canlı Dinle
Radyo Dinle Tv

Radyo Gürses Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Gürses

Radyo Gürses Dinle, İstanbul’da canlı yayın yapan bir internet radyosudur. Radyo Gürses fm Müslüm Gürses şarkıları ile canlı yayınını internet üzerinden olduğundan dolayı yalnızca İstanbul’da yaşayanlar değil Türkiye’nin farklı illerinde ve yurt dışında ikamet edenlerin de yayınları rahatlıkla dinlemesi mümkündür.

Damar ve arabesk ağırlıklı bir radyo olan Radyo Gürses, adını da arabeskin babası olarak bilinen Müslüm Gürses’ten alır. Kanal, gün içerisine sık sık Müslüm Gürses şarkılarına yer verse de farklı dönemlere ait arabesk şarkıcılarının şarkıları da çalma listelerinde yer alır.

Günün her saatinde arabesk dinlemek isteyenler için ideal bir seçim olan Radyo Gürses’in başarılı DJ’leri, size eşlik eder. Şarkı arası radyolarla güzel zamanlar geçirebilir, yalnızlığınızı arabesk sevenlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz


Radyo Gürses (1 Yorum)


  1. Şükran dedi ki:

    Murat aşkın Daglarda kar olsaydim

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv