Hayalfm Dinle
Radyo Dinle Tv

Hayalfm dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Hayalfm

Hayalfm günümüzde internet üzerinden ”Damarın Merkezi, Zirvenin Son Sahibi ” sloganı ve yayın formatı ile arabesk müziğin en seçkin örneklerini sizlere ulaştırmaktadır. 2005 yılı Kasım ayında faaliyete giren radyomuz Arabesk Fantezi ve Türk Halk Müziği, formatında en çok sevilen ve en çok dinlenen damar şarkıları Türküleri sizlere güçlü ve tecrübeli yayıncı kadrosu ile ulaştırmaktadır.

radyo hayal fmKurulduğu günden bu yana bu formatta yayın yapmaktayız. Dinleyicisine en iyi müziği ulaştırma gayreti gösteren radyo çalışanlarımız, severek ve yorulmadan var gücüyle çalışmaktadır. Web radyoları arasında başarı gösterme eğilimi olan Hayal Fm, yıllanmış tecrübesine tecrübe katarak her geçen gün daha fazla kitlelere hizmet ulaştırma gayreti içindedir. Arabesk müzikte kendini kanıtlamış radyolardan biri olan Radyo 2000 de bütün arabesk severlerin  tarzında müzikler ile hizmet vermektedir.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv