Radyo Dinle Tv

Radyo Hedef 91.8 dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Hedef

Radyo Hedef dinle, Ankara merkezli olarak 91.8 fm den canlı yayın yapan dini temalı radyo istasyonlarından birisidir. Ankara’da takip edilen radyo hedef Ankara’da dini radyolar arasında öne çıkan en çok dinlenen radyolar arasında yer almaktadır.

Radyo Hedef91.8 frekanslarından ilahi ve tasavvufi müziklerin yanı sıra en çok dikkat çeken  takip edilen kısmı yapmış olduğu İslami programla ile  öne çıkmaktadır. Radyo Hedef‘ de Tahir Büyükkörükçü hocamızın sohbetleri sabaha karşı Fatih Çolak hocanın dilinden Hatimi şerif gibi bir çok  önemli programlar yer almaktadır. Radyo Hedef İslami alanda dinleyicilerine en iyi en kaliteli programları sumakta manevi değerlerinden vazgeçmeden sizlere hizmet vermektedir.

Radyo Hedef Frekansı

Radyo Hedef 91.8 fm frekansından Ankara ve civarına sesini duyururken, online olarak buradan ve kendi web sitesi http://www.hedefradyo.com/ adresin den takip edebilirsiniz.

Radyo Hedef İletişim

Telefon: 0312 397 78 37
Adres: Isinlar Mahallesi Ivedik Caddesi 66/1 Yenimahalle Ankara, Türkiye
E-posta: [email protected]
Facebook: www.facebook.com/HedefRadyo.FM91.8
Twitter: @hedefradyo

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş