Radyo Dinle Tv

Radyo Huzur Pınarı Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Huzur Pınarı

Radyo Huzur Pınarı, dini yayın yapan bir internet radyosudur. İnternetin olduğu her yerde akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar üzerinden yayını takip etmeniz mümkündür.

17 yıldır yayın hayatına yapan ve kendi kategorisinde en çok dinlenen radyolardan birisi olan Huzur Pınarı, zengin bir akışa sahiptir. 24 saat boyunca kesintisiz yapan kanalın programlarının önemli bir kısmı canlı yayınlanmaktadır.

Radyo Huzur Pınarı gününüze eşlik eden radyonun akışında sevilen ilahilere sıklıkla yer verilmektedir. Ayrıca tasavvuf üzerine sohbetler yapılmaktadır. Konunun uzmanı programcılar, merak ettiğiniz dini soruların cevaplarını vermektedir. Ayrıca Kur’an-ı Kerim okunan radyoda meal programları da mevcuttur. Kanalla ilgili istek ve eleştirilerinizi radyonun sosyal medya hesapları aracılığıyla kendilerine iletmeniz mümkündür.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş