Radyo İlef 91.0 Canlı Dinle
Radyo Dinle Tv

Radyo İlef dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo İlef

Radyo İlef dinle, Ankara Üniversitesi bünyesinde kurulmuş Ankara ve civarında 91.0 fm dinle frekanslarından yabancı canlı müzik alanında yayın yapan bir radyo istasyonudur. Yabancı müziklerde slow klasik müzikler ağırlıklı olarak çalmaktadır. Ankara Üniversitesi iletişim fakültesi  tarafından radyo yayınları sürdürülmektedir.

ilef fmAnkara Üniversitesinin Radyo ilef için ayrılan sayfasını incelediğimizde radyo hakkında çok fazla bilginin yer almadığını görmekteyiz. Fakat radyonun her ortamda dinlenmesini kolaylaştırmak için özellikle cep uygulamaları her telefon modeli için farklı bir uyguama geliştiridiklerini görmekteyiz.

Radyonun bir diğer özelliği ise İletişim fakültesindeki öğrenciler için  bir ders ve deneyim amaçlı olarak kullanılmaktadır. İlef fm daha sade tasarımlı radyo dinleme sitelerinden olan canlidinlefm.com sitesinden de takip edebilirsiniz. Yabancı müzik alanınıda kendi tarzı ile yeni bir akım oluşturan Radyo Voyage fm gün içerisindeki müzikleri ile sizlere arkadaşlık dostluk yapacak güzel bir yabancı radyo olarak hizmet vermektedir.

Radyo İlef Frekans

91.0 fm bandından Ankara ve civarından dinleyebilirsiniz.

Radyo İlef Uydu Frekans

Uydu Frekans : TURKSAT 3-A 12653
SEMBOL 4444 YATAY

Radyo İlef İletişim

Telefon: 90 312 319 77 14
Faks: 90 312 362 27 17
Adres: Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi 06590 Cebeci Ankara

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv