Radyo Dinle Tv

İmbat Fm dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo İmbat

Radyo İmbat canlı dinle, Arabesk müziğinde başarı sağlamış ve alanında iddialı yayınlar ile kendisini ispat etmiş olan İmdat fm dinle tecrübeli kadrosuyla yayınlarını sürdürmektedir. İzmir’de 90.0 fm frekanslarından yayın yapan bölgesel bir radyodur.

Radyo İmbatRadyo İmbat kurulması bir ayrılık hikayesinden sonra başlamış ve bu yarı profesyonel bir anlayış içerisine girmiştir. Radyo imdat fm hizmetlerinde top 40 listesi bulunmaktadır. Radyoya kısa mesaj ile 3969 a kısa mesaj göndererek istek parçasında bulunabiliyorsunuz.
İmbat Fm dinle yalnızlara en iyi arkadaş olarak bir dost edasında yayınlarını sürdürmektedir. Android iphone mobil cep cihazlardan dinleyebilirsiniz.

İmbat FM Frekansı Frekansları

İzmir  90.0
Aydın 91.4
Denizli 92.8
Manisa 89.9

İmbat FM İletişim

Telefon: 0232 462 54 56
GSM: SMS 3969
Faks: 0232 462 74 53
E-Mail: [email protected]
Adres: Kamil Tunca Blv. – Bornova / İzmir

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazRadyo İmbat (1 Yorum)


  1. nesrin zorlu dedi ki:

    SEVGILI KARDESIMIZ CAN YOLDASIMIZ BUCA CEZAEVI ESKI BOLUM 6 DA KONAKLAMAK UZERE TATILE CIKAN ARKADASIMIZ YUNUS ZORLUYA SIRADAKI SARKIYI ARMAGAN EDIYORUZ. HASAN KAYA BURHAN YILDIZ MEVLUT EREFE YASAR VE NESLIN ZORLU DAN SELAMLAR OLSUN KARDESIM

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş