Radyo Dinle Tv

Radyo İzmit Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo İzmit

Radyo İzmit dinle, 102.1 fm frekansından mobil uyumlu olarak online canlı yayın yapan İzmit radyosudur. İzmit fm İzmit’te 2008 yılında kurulmuş, farklı türlerde canlı müzik yayınları yapsa da ağırlıklı olarak fantezi, slow müzik ve halk müziği yayını yapmaktadır. Radyo İzmit, yöresel halk türkülerine sıkça yer vermektedir. Çok farklı türlerde yayın yapmasından ötürü Radyo İzmit, geniş bir dinleyici kitlesine sahiptir.

Radyo İzmit Nasıl Dinlenir?

Radyo İzmit’i karasal yayınla sadece İzmit ve civarında dinleyebilirsiniz. Karasal yayınla Radyo İzmit dinlemek için 102.1 frekansına gitmelisiniz. Frekans ayarını yaptıktan sonra İzmit civarından uzaklaşırsanız da kanalın yayını son bulacaktır. Bu durumda dinlemeye devam etmek için ve başka konumlardan radyo İzmit canlı dinlemek için web yayınını tercih edebilirsiniz. Web yayını için mobil cihazlarınızı, bilgisayarlarınızı kullanabilirsiniz. Radyo İzmit kesintisiz olarak yayın yapmaktadır ve yayın akışı da oldukça zengindir.

Radyo İzmit Programlar

Radyo İzmit‘te müzik yayınları dışında Hayatın İçinden, Üç Küsür İnsan, Sevgi Kuşağı, Med Cezir, Enfes Saatler gibi farklı içerikleri olan programlara da yer verilmektedir. Program içerikleri ve yayın saatleri için yayın akışı tablosuna bakabilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz



Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş