Radyo Dinle Tv

Radyo Çetin (Mersin) Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Kadirli

Radyo Kadirli, Osmaniye Kadirli’den canlı yayın yapmakta olan yerel bir radyo olup Kadirli’nin yanı sıra çevre ilçelerden de dinlenebilmektedir. 99.7 FM frekansının yanı sıra uydu ve internet üzerinden de takip edebileceğiniz kanal ağırlıklı olarak pop müzik türünde yayın yapmakla beraber her yaş ve zevkten kişiye hitap edebilecek şarkılara da akışında yer vermektedir.

Radyo Kadirli Osmaniye 24 saat boyunca kesintisiz yayın yapan kanalın en sevilen programlarının başında Karnaval gelmektedir. Programcısı Eylem olan Karnaval 10.00 ile 12.00 arasında yayın yapmakta olup sohbet ağırlıklıdır. Gün Sefası, Maksat Sohbet Olsun, Oyuncu gibi programlarıyla Kadirli halkının kalbini fethetmeyi başaran kanal bölgenin en çok dinlenen radyoları arasında yer almaktadır. Radyo Kadirli fm Osmaniye’de tercih edilen radyolar arasında yer almaktadır.

Anasayfa

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş