Radyo Dinle Tv

Radyo Kafses

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Kafses

Radyo Kafses, internet tabanlı bir radyo olup yayınlarını online olarak gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin tüm şehirlerinden dinleyicileri olan kanal yabancı ülkelerde yaşayanlar tarafından da dinlenmektedir.

Çerkezlerin sesi olmayı amaçlayan radyo 24 saat boyunca kesintisiz yayın yapmaktadır. Kafkas ezgilerini evinize taşıyan kanalda kimi zaman enerjinizi artırıp keyiflenmenizi sağlayan kimi zamanda hüzünlendiren şarkılar çalar.

Çerkezlerin buluşma noktası olan Radyo Kafses yayıncıları aynı zamanda hoş sohbetleri ile gününüze eşlik etmekte ve kendinizi yalnız hissetmemenizi sağlamaktadır. Üstelik Türkiye’de düzenlenen çeşitli Kafkas aktivitelerini de yayın üzerinden duyurmaktadır. Bu sayede Çerkez buluşmalarına öncülük etmektedir. İstek şarkı da alan kanala internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş