Radyo Dinle Tv

Keşan Fm dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Keşan Fm

Keşan Fm dinle, 1993 yılında ilk özel radyoların çıkmasıyla  yayın hayatına başlayan Keşan fm radyosu Edirne’ye bağlı Keşan ilçesinde yayın yapan bir radyo istasyonudur. 88.5 fm frekansından Türkçe Pop ve slow müzik alanındaki şarkılar ile yayınlarını sürdürmekte olan bir radyodur.

Keşan Fm 88.5Keşan fm sevgi kavramının gücüne inanarak yayınlarını sürdürmüş ilk radyoculuğun zorluklarından geçerek ilk günkü heyecanı ile dinleyicilerine ulaşan  bir çalışan ekibi ile sizlere hizmet vermeyi sürdürmekte olan radyodur.

İnandığın gibi yaşamazsan; gün gelir yaşadıklarına inanmaya başlarsın sözünü amaç edinmiş inandığı doğrular üzerine  tarafsız  haberleri programları ve yayınları ile  hizmet kalitesinden ödün vermeden Keşan fm hem frekans yolu ile hem internet aracılığı ile canlı online dinlenebilen bir radyo olarak Türkçe müzik konusundaki başarılı yayınları ile hizmet vermektedir.

Radyo Keşan Fm Frekansı

Edirne radyoları arasında 88.5 frekansından Edirne Keşan da yerel yayın yapan radyo web sitesi üzerinden bütün her yere sesini duyuran bir radyo istasyonudur.

Keşan FM İletişim

Tel: (0 284) 715 07 17 – 714 72 86
Fax: 0284 714 74 62
E-mail: [email protected][email protected]
Adres: HASTANE CD. NO:24 Keşan/EDİRNE

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş