Radyo Dinle Tv

Radyo Komedi Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Komedi

Radyo Komedi dinle, Karnaval radyoları arasında yayın yapan komedi fm İstanbul merkezli radyo kanallarından bir tanesidir. İnternet üzerinden yayın yapan kanalın herhangi bir frekansa bağlı olmadığı bilinir. Karnaval bünyesinde açılan ve sonrasında hızla büyüyen, istenilen dinlenme oranına ulaşan RADYO KOMEDİ kaliteli komediyle tanışmanızı sağlayabilir. Kanalın bilhassa Demet Akbağ ve Yılmaz Erdoğan gibi usta isimlerin çalışmalarına yer vermesi ayrı bir avantaj olarak değerlendirilir. Hayran kitlesi tarafından sıkı şekilde takip edilen kanal, komediye doymanızı sağlayacak.

Dinlerken eğlenebileceğiniz bir komediye ihtiyaç duyduğunuzda RADYO KOMEDİ kanalına girebilirsiniz. Yalnızca birkaç dakikanızı ayırıp internetten giriş yapabilirsiniz. Son derece basit olan kullanımıyla tıklayanların rahatça kullandığı adreslerdendir. Üstelik yayın akışı da oldukça bağlayıcı, keyif vericidir.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazRadyo Komedi (2 Yorum)


  1. asdfasdf dedi ki:

    Mükemmel radyoyu kapattınız. “Radyo Komedi” efsaneydi… Yazık…

    • Davut Çengel dedi ki:

      Doğru söylüyorsun üstat. Stresten bunaldığımızda sığındığımız sakin limanımızdı. Keyifle dinliyorduk… Güzel olan her şey gibi bunu da soldurdular…

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş