Radyo Dinle Tv

Radyo Line Fm dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Line

Radyo Line dinle, Yabancı müzik severler için alternatif bir radyo olarak yayın yapan line fm sizlere yabancı müziğin farklı lounge tarzı yayınlar yaparak 99.1 fm frekanslarından ulaşabileceğiniz bir radyodur. Frekans yardımı ile Bursa ve çevresine hitap eden radyo internet üzerinden de bir çok farklı site üzerinden  dinleme imkanınız bulunmaktadır.

Radyo Line FmYabancı müzik konusunda Soul, Lounge, ve rock tarzı müzikler ile  sizlere hizmet veren bir radyo farklılık oluşturmuştur. Line tv ile birlikte hizmet eden radyo Line media grubu bünyesinde hizmet vermektedir. Radyo Line ilke olarak en başta hizmeti  ön planda görmekte ticaret düşüncesi ikinci planda olmaktadır. Extra olarak Nu-jazz, lounge, soul, rock, reggae, groove, r&b, bossa-nova, latin müziklerde yer vermektedir.

Radyo Line Fm Frekans

Radyo Line fm 99.1 Bursa ve çevresine karasal yayın yapan bir radyo istasyonudur

Radyo Line Fm İletişim

B.E.R.K. Radyo Tv Yayıncılık ve Reklam Tic.San.A.Ş.
Yeni Yalova Yolu 5. Km. No:365 Bursa

Line Media Group 0.224.211 70 90
Radio Line 0.224.211 10 75
Fax 0.224.211 51 53
E-posta [email protected]
Reklam [email protected]

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazRadyo Line (1 Yorum)


  1. uğur dedi ki:

    Harika müzikler….Muğladan gelirken tesadüfen bulduğum fakat hayran kaldığım bir kanal oldu..Keşke istanbul ve Muğla Köyceğizde yayınınız olsaydı…Aynen böyle devam….Tebrikler.

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş