Radyo Dinle Tv

Radyo Malatya Canlı Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Malatya

90.6 Radyo Malatya Dinle, Malatya fm Malatya’nın en sevilen radyolarından birisi olan Radyo Malatya, Malatya ve çevre illerden 90.6 frekansı ile canlı yayın yapar. Malatya Fm şehrin kalbi olan radyoyu Malatya halkının yanı sıra farklı şehirlerdeki pek çok kişi de internet üzerinden dinlemektedir.

Sizi geçmişe götürecek şarkı listeleriyle dikkat çeken Radyo Malatya’da ağırlıklı olarak türküler ve Türk halk müziği şarkıları yer almaktadır. Yayın akışında DJ’ler tarafından belirlenen listelerin yanı sıra dinleyicilerin isteklerine de yer verilmektedir. Radyo Malatya telefonla radyoya ulaşarak istek şarkınızla beraber notunuzu söyleyip sevdiklerinize ulaşabilirsiniz.

90.6 fm radyosu en sevilen programlarının başında “Hoca’nın Saati” gelip pazartesi, çarşamba ve cuma günleri saat 14.00’de canlı yayındadır. Cumartesi öğle 12.00’da ise Masalların Dili programı yayınlanır.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş