Radyo Dinle Tv

Radyo Martı Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Martı

Radyo Martı dinle, 98.0 fm frekansından yerel yayın ve mobil üzerinden online canlı yayın yapan martı fm, Antalya’da 1993 yılında yayın hayatına başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana kaliteli ve ilkeli yayınlarıyla gönüllerde taht kuran Radyo Martı, yörenin en sevilen radyolarından biri olmayı başarmıştır. Şehirdeki popüler radyolardan olan Radyo Martı, Antalya Koleji’nin kampüsünden yayınlarını sürdürmektedir. Kanalda pop müzik türünde yerli müzik yayınları yapılmaktadır. Kanalın en önemli özelliği nostalji türünde müziklere yer vermesidir.

Radyo Martı Nasıl Dinlenir?

Radyo Martı dinleyebilmek için karasal yayınlarınızdan frekansınızı 98.0‘a ayarlayabilirsiniz. Türkçe pop müzik dinlemeyi seviyorsanız; kanalı kesintisiz olarak dinlemek istiyorsanız; yerel sınırlardan çıktığınızda da radyoyu dinlemek için internet radyolarını tercih edebilirsiniz. Radyo Martı‘yı internet tarayıcılarından, çeşitli mobil radyo uygulamalarından dinleme şansına sahipsiniz. Radyo Martı internet bağlantısı olduğu sürece bilgisayar, telefon ve tabletlerden dinlenebilir.

Radyo Martı Programlar

Radyo Martı kanalında program yayın akışı ağırlıklı olarak nostalji pop ve slow müzik üzerinedir. Radyo kanalında dini programlara belirli saatlerde yer verilmektedir. Radyo Martı yayın akışını internet üzerinden istediğiniz zaman takip edebilirsiniz. Böylece sevdiğiniz müzik yayınlarını kaçırmadan dinleyebilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş