Radyo Medya
Radyo Dinle Tv

Medya fm dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Medya

Halk müzikleri ve türküle alanında yayın yapan Medya fm radyosu 93.9 fm frekansından sesini duyuran bir radyo dinle merkezidir. Radyo geçmişimizin izlerini bizlere yayınlarındaki programları ile yaşatmakta hatırlatmaktadır. Geçmişten ve kültürümüzdeki izleri bizlere  bazen şiir olarak bazen ağıtlar ile hatırlatmaktadır. Radyo Medya yayın içerisindeki çeşitli programları ile bazen söyleyişi bazen türküler  ve halk müziklerine ayrı ayrı şekillerde ağırlık göstererek bizler ile buluşmakta her seferinde ayrı bilmediğimiz kültür bilgileri ile karşııza çıkmaktadır.

Radyo Medya FmRadyo Medya fm her geçen gün kalitesine kalite katmakta İstanbul ve civarnda en çok dinlenen radyolar arasına türkü ve halk müziklerinin ağırlığını koyarak girmeye çaımaktadır. Radyoyu internet üzerinden online oalrak buadan canlı oalrak takip edebilirsiniz.

Medya FM Frekansı

93.9 fm frekansından İstanbul ve civarlarına sesini duyuran bir türkü radyosudur. Radyoyu internetten ve kendi sitesinden de dinleyebilmektesiniz. Severek dinleyeceğiniz radyolardan bir tanesi e Doğa fm radyosudur hem özgün müzik hem Türk sanat müziği , halk müziği gibi mizliker ile yayın yapan bir radyo istasyonudur.Radyo Doğa fm dinlemek için Doğa fm linkini kullanınız.

Radyo Medya Fm İletişim

Telefon: 0 212 282 7071
Fax: 0 212 281 2608
E-mail: [email protected]
Adres: 4.Levent Huzur Mahallesi, Ahmet Bayman Caddesi, No:7 , Seyrantepe – Şişli / İstanbul

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz


Radyo Medya (3 Yorum)


  1. Belgin dedi ki:

    Selam Belgin Ben almanyadan sizleri dinliyoruz neslinur arkadasimla. Bir kac Saat oncede yazmistim istek istemistim Yavuz Bingolden Ben aglarim zari zari mumkunse ricam dir selamlar saygilar kolylillar. Belgin.

  2. Belgin dedi ki:

    Selam hayirli aksamlar keyifli yayınlar. Almanyadan kucak dolusu sevgiler. Bir istek Rica dir mumkunse Serie hatundan gezdim musu fesim ile. Simdi den tesekkurler.

  3. halil ahmetoğlu dedi ki:

    selamun aleyküm ben halil Tüm sanayi ortamına selamlar sıradaki şarkı SAHRA KOLTUK tan fahrettin abime gelsin SAHRA KOLTUĞA selamlar

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv