Radyo Mega 88.5 Canlı Dinle
Radyo Dinle Tv

Radyo Mega dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Mega

Radyo Mega dinle, 88.5 fm sizlere kesintisiz olarak 1993 yılından bu yana hizmet veren bir radyo istasyonudur. Radyo mega dinle Fatsa ilçe merkezli olarak Ordu ilinde yayın yapmaktadır. Yayın ilkesi olarak genelde Türkçe müzik alanında hem hareketli hem sow parçalar ağırlıklı olmak üzere sizlere kesintisiz  ve kaliteli bir yayın yapmaktadır.

Radyo Mega orduGün içerisindeki farklı canlı yayın ve programları ile yayınlarına renk katan radyo Mega (Fatsa) en güzel kaliteli yayın yapan deneyimli pesoneli ile hizmet vermektedir.

Radyo Mega Fatsa Frekansı

88.5 fm frekansından sizlere hizmet veren bir radyo istasyonudur. Fatsa mega fm canlı olarak internet üzerinden kesintisiz hizmet veren radyo mega 7/24 kesintisiz  dinleyebilirsiniz. Radyo online olarak mobil android iphone gibi cihazlardan uygulama olmadanrahatça dinlenmektedir. bu sayfamız mobil cihazlar ile tam uyumlu şekilde çaışmaktadır.

Radyo Mega Fatsa İletişim

Tel: (0452) 423 2855
Adres: M.K.P. Paşa Ata Cad. No 5 Fatsa Ordu

Android Mobil uygulamasını indirmeniz için

Şuanda Mevcut Uygulama Yok

İphone ios Mobil uygulamasını indirmeniz için

Şuanda Mevcut Uygulama Yok

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv