Radyo Dinle Tv

Radyo Mega dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Mega

Radyo Mega dinle, 1994 yılında kurulmuş olan Ulusal olarak yayın yapan radyo Mega 105.4 Fm frekansından İstanbul’da canlı yayın yapan radyo dinle Türkçe pop ve slow parçalar ile hizmet vermektedir. Radyo Mega fm Türkiye’nin ilk celebrity radyosu  olarak bilinmektedir. Ünlülerin radyosu olarak tabir edilen radyo her hafta farklı sürpriz sanatçı veya ünlüyü konuk olarak yayın yapan radyo  albümler hakkında veya belli bir  konuda söyleyişiler yapmaktadır.

Radyo Mega fmİstanbul radyo Mega Avrupa Müzik & Film firması bünyesinde faaliyet gösteren radyo Tamamıyla müzik dünyası içerisinde yer almakta normal haber yerine müzik dünyasından haberler sunan bir radyodur. Türkiye’nin  ilk özel radyo özelliğinde elinde bulunduran mega fm Türkçe  müzik konusunda profesyonelliği yakalamış arka arkaya Türkçe hit müzikleri dinleyicilerine aktaran bir radyodur. Mega Fm (İstanbul) ve 7 ilde farklı frekanslar ile hizmet vermektedir. İnternet üzerinden Web sitesi veya cep telefon uygulamaları ile de dinlenen radyo alternatif radyo mega fm i dinlemek için  www.radyodinletv.com/radyo-mega linkini kullanabilirsiniz.

Radyo Mega Frekans

İSTANBUL 105.4
ANKARA 102.6
KOCAELİ 90.2
ADANA 88.2
ANTALYA 105.1
İZMİT 97.8
TEKİRDAĞ 105.8
BURSA 102.6
TRABZON 96.7
İZMİR 99.7
BODRUM 91.1

Radyo Mega İletişim

Palanga Caddesi No : 30
Ortaköy
İstanbul
Türkiye
E-Posta: [email protected]
Telefon: (0-212) 258-63-63 Kurumsal (0-212) 259 – 36 – 00 Canlı Yayın

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazRadyo Mega (1 Yorum)


  1. Fatma aslan dedi ki:

    Merabalar ben g.o.paşadan fatma aslan eşim recai aslana sıradaki şarkıyı armağan etmek istiyorum kendisi silivri kapalı ceza evinde tutuklu umarım romantik bi parça çalarsınız 8 .nolu 5.b koğuşunda yatmakta

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş