Radyo Dinle Tv

Megasite Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Megasite

Radyo Megasite dinle, 101.1, Ankara ve çevresine yayın yapan radyo arabesk müzik konusunda başarı sağlamış ve bu alanda bulunduğu bölgede Megasite dinle kendisini kanıtlamış bir radyo istasyonu olarak hizmet vermektedir. Megasite Fm 101.1 frekanslarından karasal olarak yayın yapmaktadır.

megasite radyoRadyo megasite  Ankara’da en çok dinlenen radyolar arasında başı çekmektedir.  Yüksek verici gücüyle bir çok  ilçelere kadar sesini duyurmayı başaran radyo  teknolojiyi yakından takip ederek sizlere en güzel hizmeti veren radyolar arasında yer almaktadır. Radyo  1993 yılından bu yana sizlere kesintisiz olarak profesyonel bir yayın hizmet vermektedir.

Ankara radyolarından Megasite Fm arabesk ve fantazi müzik konusunda başarılı bir yayın yapan radyo arabesk tarz severlerin gönlünü fethetmiş ve sürekli olarak megasite fm i tercih etmelerini sağlamış olan radyo internet üzerinden de bir çok radyo dinle sitesinde bulunmaktadır. İnternet üzerinden  radyodinletv.com farklı ile radyoyu takip etmeye devam edin.

Radyo Megasite Frekansı

101.1  Radyo megasite radyosu Ankara ve çevresinde karasal yayını bulunmaktadır. Web üzerinden online olarak canlı dinleyebileceğiniz güzel bir arabesk radyodur.

Radyo Megasite İletişim

Televizyon Reklamcılık ve Organizasyon A.Ş.
Tel : +90.312 425 12 16
Canlı Yayın: +90.312 ( 425 06 16 – 425 68 48 )
Faks: +90.312 419 79 19
E-mail : [email protected]

Radyo Megasite Sosyal Medya Sayfası

instagram Megasite Fm Sayfası : https://www.instagram.com/radyomegasite/

Facebook Megasite Fm Sayfası : https://www.facebook.com/megasite.com.tr/

Megasite Fm Uygulaması : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lamabilisim.user.MegaSite

Resmi Web Sitesi: http://www.megasite.com.tr/

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazRadyo Megasite (3 Yorum)


  1. Halil dedi ki:

    Slm diskapidan halil ben değerli kardeşlerim Feyzi yıldız yusuf kılık gökhan Yaman ibrahım sağlam Salih kılık ve hayatımın anlamı Nazlı yamina sıradaki şarkılar gelsin

  2. Sena dedi ki:

    Selam ablacım sevgilime gelsin aramizda mesafemiz cok uzak görüşemiyoruz o yuzden herem uzaktan kumandalı bu şarkıyı bizim icin çalarsan cok sevirim

  3. sadettin yönet dedi ki:

    slm ben ankara güdül içesinden sadettin yönet gökhan güney geceler bu parça tüm dinleyenlere ve yönet ailesine gelsin iyi yayınlar her şey gelir geçer ama insanlık unutulmaz.

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş