Radyo Melodi
Radyo Dinle Tv

Radyo Melodi Çorum Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Melodi

Radyo Melodi Dinle, Çorum merkezli radyo 104.0 fm frekansından canlı online yayın yapmaktadır. Melodi fm Çorum’da ya da çevresinde ikamet edenlerden biriyseniz frekans ayarı yaparak Radyo Melodi dinleyicisi olabilirsiniz. Çorum ya da civarında ikamet etmeyenler içinse kanalın online hizmeti mevcuttur. Kanalı online şekilde dinlemek, internet üzerinden yayın akışını takip edebilmek mümkün olmaktadır.

Radyo Melodi kanalı ağırlıklı olarak pop müzik sunmaktadır. Müzik tarzınız pop ise bu durumda pop müzik dinleyicilerinden biri olarak bu yerel kanalda kendinizi bulabilirsiniz. Son çıkan parçalar, nostaljik şarkılar ve çok daha fazlasını Radyo Melodi’de bulabilmek mümkündür.

Radyo Melodi’nin bugün için aktif kullandığı frekans ayarı 104.0 olarak bilinmektedir. 104.0 girişi yaptıktan sonra kanal kendiliğinden bağlanacaktır.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv