Radyo Menzil Fm Canlı Dinle
Radyo Dinle Tv

Radyo Menzil Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Menzil

Menzil Radyo, Giresun merkezli dini İslami içerikli yayın yapan bir radyo olup internet üzerinden online yayınlanmaktadır. Yalnızca Giresun’da değil Türkiye ve dünyanın pek çok bölgesinden de takip edilen kanal dini ağırlıklı yayın yapmaktadır.

Yayıncılık ilkelerine uyarak akışını belirleyen kanalda tasavvufi bilgilere yer verilmektedir. Kanalın pek çok başarılı programcısı olup uzman oldukları alanlarla ilgili bilgiler vererek dinleyicilerinin dini bilgilerini arttırmayı amaçlamaktadır.

Kur’an-ı Kerim okuma saatlerinin yanı sıra meali üzerindeki sohbetler, Hadis-i Şeriflerden alıntılar üzerine kurulan akış, geniş bir kitle tarafından takip edilebilmektedir.

Kanala telefon üzerinden ulaşmanız ve isteklerinizi bildirmeniz önemlidir. Takipçilerinin görüşlerine önem veren kanal yayın ilkelerine uygun alandaki reklamları da akış arasında yayınlamaktadır.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv