Radyo Dinle Tv

Radyo Menzil Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Menzil

Menzil Radyo, Giresun merkezli dini İslami içerikli yayın yapan bir radyo olup internet üzerinden online yayınlanmaktadır. Yalnızca Giresun’da değil Türkiye ve dünyanın pek çok bölgesinden de takip edilen kanal dini ağırlıklı yayın yapmaktadır.

Yayıncılık ilkelerine uyarak akışını belirleyen kanalda tasavvufi bilgilere yer verilmektedir. Kanalın pek çok başarılı programcısı olup uzman oldukları alanlarla ilgili bilgiler vererek dinleyicilerinin dini bilgilerini arttırmayı amaçlamaktadır.

Kur’an-ı Kerim okuma saatlerinin yanı sıra meali üzerindeki sohbetler, Hadis-i Şeriflerden alıntılar üzerine kurulan akış, geniş bir kitle tarafından takip edilebilmektedir.

Kanala telefon üzerinden ulaşmanız ve isteklerinizi bildirmeniz önemlidir. Radyo Menzil takipçilerinin görüşlerine önem veren kanal yayın ilkelerine uygun alandaki reklamları da akış arasında yayınlamaktadır.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazRadyo Menzil (4 Yorum)


 1. Yavuz dedi ki:

  Fatma seni çok seviyom ona güzel aşk şarkısı

 2. Raci Poyraz dedi ki:

  Ben raci Poyraz sofiyim

 3. ali erdoğan dedi ki:

  sizden rica edıyorum caldıgınız 2 onceki ilahının ısmınızı soylermısınız.

 4. Dursun dedi ki:

  Ben dursun poyraz arıttan selamlar

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş