Radyo Dinle Tv

Radyo Mercan Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Mercan

Radyo Mercan dinle, 89.0 fm frekansından Mercan fm Antalya yerel radyolar bakımından zengin bir şehirdir. Radyo Mercan da Antalya’nın yerel radyolarından bir tanesidir. Antalya’nın dini içerikli radyolarından birisi olan Radyo Mercan, yayın hayatına aktif olarak devam etmektedir. Dinleyicilerine internet üzerinden de ulaşmaya başlayan Radyo Mercan’da müzik yayınına pek yer verilmemektedir. Çoğunlukla Kuran, hadisler, dualar üzerine yayınlar yapan kanalın yayın akışı da bu şekilde ilerlemektedir.

Radyo Mercan Nasıl Dinlenir?

Radyo Mercan Antalya’dan karasal yayın üzerinden, radyolardan frekans ayarı yapılarak dinlenebilir. Radyo Mercan yayınlarına 89,0 frekansından devam etmektedir. Kanalı internet üzerinden dinleyecekseniz; Radyo Mercan web sitesinden ya da canlı radyo yayını yapan sitelerden dinleyebilirsiniz. İnternet radyolarını Türkiye’nin hatta dünyanın her yerinden dinleyebilirsiniz. Radyo Mercan’ı mobil radyo uygulamalarından da keyifle dinleyebilirsiniz.

Radyo Mercan Programlar

Programcıların sunduğu programlar, dini içeriklidir ve program isimleri de buna göre belirlenmiştir. Kanalın yayın akışını kendi internet sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Radyo Mercan’da Kuran Günlükleri, Tefsir Dersleri, Hadis Dersleri, Hayat Rehberi gibi bilgi içerikli programlar yayınlanmaktadır.

http://www.radyomercan.net/

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş