Radyo Metro 80'ler Karnaval Canlı Dinle
Radyo Dinle Tv

Radyo Metro 80'ler Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo METRO 80’LER

METRO 80’LER dinle, İstanbul merkezli internetkarnaval radyoları arasında olan Metro 80’ler canlı yayını yapan radyo kanallarından bir tanesidir. 80’li yılların müziklerine ilgi duyan herkese hitap eden kanal birçok kişinin severek takip ettiği kanallardandır. Özellikle tek bir müzik alanıyla sınırlı olmaması birçok müziğe ev sahipliği yapması kanalın dinleyici kitlesini de genişletir. Tarzınız olan müziği METRO 80’LER kanalında rahatlıkla bulabilirsiniz.

Ağırlıklı olarak pop ve rock müzik alanında hizmet veren kanalın aynı zamanda disco, funk, slow müzik tarzında da müzikler çaldığı söylenebilir. Metro 80’ler her türden bulabileceğiniz müzikler günün her anında çalmaya devam eder. Kaliteli müzik listesi ile sevmediğiniz hiçbir müziğe denk gelmezsiniz. Özenle hazırlanan yayın akışı zevkinize hitap eder.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv