Radyo Dinle Tv

Radyo Mevlana dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Mevlana

Radyo Mevlana dinle, Radyo yayınlarında ilahi mesnevi tarzı müzikler ile hizmet veren bir canlı online internet radyosudur. Radyo Mevlana fm dinle herhangi bir frekansa sahip değildir. Yayınlarında dinleyicilerini bilgilendirici sohbetler de olsa genel ağırlıklı olarak ilahi çalan bir dini radyodur.

Mevlana fmMersin merkezi olarak yayın yapan Mevlana radyo sizlerin en beğendiği ilahileri  yeni çıkan ilahi gruplarının albümlerini tanıtan bir radyo olarak hizmet vermektedir. Hakikat aranmakla bulunmaz sloganı ile yoluna devam eden radyonun sitesinde büyü bir forum ve bu forumda İslami dini bilgilerin yer aldığı görünmektedir. İnternet üzerinden Mevlana fm radyosunu dinleyebilirsiniz.

Radyo Mevlana Frekansları

Henüz karasal frekansı bulunmayan bu istasyonu online olarak dinleyebilirsiniz.

Radyo Mevlana İletişim

Email: [email protected]
Web: www.radyomevlana.com
Adres: Mersin

Websitesi: https://www.radyomevlana.com/

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazRadyo Mevlana (1 Yorum)


  1. Yunus dedi ki:

    Bir kaç ay önce radyomuzun ip adresinin değişeceğini belirtmiştik ama sitenizde maalesef radyomuzun yayın adresi değişmemiş. Yeni ip adresimiz: http://radyo.radyomevlana.com:9786 Lütfen bir an önce değişikliği yapar mısınız?

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş