Radyo Dinle Tv

Radyo Net Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Net

Radyo Net indir, 105.5 fm Konya’nın gözde radyo kanallarından biri olarak binlerce kişi tarafından tercih edilmektedir. Radyo Net adresini tercih eden hemen herkes kolaylıkla müzik dinleyebilmekte, müzik dinlemenin tadını çıkarmaktadır. Bununla beraber Radyo Net içerisinde yer alan yayın akışında sadece müzik değil birçok faydalı programı da bulabilmek mümkün olmaktadır.

Konya’ya özel yerel radyo dinlemek gibi bir niyetiniz varsa Radyo Net sayesinde dilediğiniz gibi dinleme şansını kullanabilirsiniz.

Radyo Net Yayın İçeriği

Konya radyo Net kanalı, Konya’da 1993 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan bir kanaldır. Bu yayından sonra hızla dinleyici kitlesini geliştirmekte ve her geçen gün daha fazla dinleyiciye ulaşmaktadır. Bu şekilde hem istediğiniz müziği dinleyebilecek hem de kısa süre içerisinde şehirden haberdar olmak mümkün olacaktır.

Radyo net kanalı 105.5 frekansı üzerinden hizmet vermektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun kolaylıkla bağlanabilir gerek karasal yayından gerekse internet üzerinden bu kanalın yayın akışına dâhil olabilirsiniz. Genel olarak pop müzik türünde yayın yapan kanalın ayrıca haber programları, hava durumu ve de spor gündemi programları da bulunmaktadır.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş