Radyo Dinle Tv

Radyo Net dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Net

Radyo Net dinle, 98.9 fm frekansından sizlere Ordu merkezli canlı yayın yapan radyo  1995 yılından bu yana sizlere kesintisiz olarak Türkçe yabancı hareketli müzik dinle alanında sizlere hizmet veren bir radyo istasyonu olarak hizmet vermektedir. Radyoculuk alanında sevdiği işi yapan profesyonel bir kadro ile hizmet veren Radyo Net ekibi Ordu merkezli yayın yapmış olmasına karşılık ulusal radyo kalitesinde  hizmet vermektedir.

Radyo Net FmRadyo bizim işimiz müzik ise aşkımız sloganı ile sizlere hizmet veren bir anlayışla en güzel müzikleri  Radyo Net Ordu radyosunda bulabileceksiniz. Radyo Net en hit müzik anlayışı ve bu alanda sanatçıları ve gündemdeki  gelişmeleri takipçilerine aktaran radyo Net en kaliteli hizmeti ile sizlere yayın yapmaktadır.

Radyo Net Frekansı

98.9 fm bandından Ordu merkezli Türkçe ve yabancı müzik alanında en hit şarkılar ile hizmet vermektedir. Online olarak http://www.radyonetordu.com adresinden ve buradan kesintisiz olarak takip edebilirsiniz.

Radyo Net İletişim

Gsm     0 545 883 58 83
Tel     0 452 225 3 076
Tel     0 452 666 0 456
Fax     0 452 666 0 455
e-mail     [email protected]
Adres     Yeni Mah. Bülbüldere Cad. No:1/E ORDU

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazRadyo Net (1 Yorum)


  1. Mustafa türkmen dedi ki:

    98.9 Radio Net Ordu Bizim radyomuz isminde başka radyo yayını vermişsiniz ve orjinal logomuz bu değildir ivedi bir şekilde radyomuzu bu listteden kaldırınız aksi bir durumda avukatlarımız gereğini yapıcaktır.

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş